תפירת כריות

 

תפירת כריות דורשת מאיתנו לא רק ידע בתפירה, אלא גם ביכולת עיצובית. כאשר אתם מעוניינים לבצע תפירת כריות לצורך התאמה לספה או כורסא קיימת, להוסיף למיטה או סתם לנוי, הרי שיש צורך לבצע התאמה מושלמת בין סוג הרהיט או המיקום לבין הכרית עצמה, החל ממידת הכרית, הנפח של הכרית, סוג המילוי והרכות, וכמובן, בחירת הבדים המתאימים. רטרו פלורנטין מזמינה אתכם ליהנות מעבודת תפירת כריות איכותית ומקצועית, להתאמה מושלמת גם מבחינת הנוחות וגם מבחינת הסגנון.

 

תפירת כריות לריהוט קיים

אם יש לכם ספה ישנה או כורסא מרופטת, הרי שעל ידי תפירת כריות ניתן ליצור חידוש ושדרוג של הרהיט. ספות ישנות לרוב יקבלו קימורים בכריות הישיבה ובמשענת, ועל ידי תפירת כריות מחודשות לספה תוכלו לקבל מראה מושלם ומהודר, ולהפוך את הספה הישנה שלכם לחדישה ומעודכנת, גם מבחינת הנוחות וגם מבחינת העיצוב. כאשר באים לבצע תפירה של כריות אל ריהוט ישיבה קיים, אנחנו חייבים להתייחס לא רק אל הגודל והצורה, אלא גם אל סוג המילוי, על מנת שנוכל ליהנות מנוחות מקסימאלית בעת ישיבה או מנוחה.

תפירת כריות לנוי

הוספה של כריות מעוצבות אל פריטי ריהוט קיימים מעניקה לנו את היכולת לשדרג את החלל בנגיעה אחת. ניתן לתפור כריות נוי גם לכורסאות וספות, וגם למיטות. הוספה של כרית מיוחדת, בעלת גוון צבע המתאים אל החלל, בדוגמאות ייחודיות ובבדים רכים ונעימים, תשדרג מיד את המראה של פריט הריהוט ושל החלל בשלמותו. תפירת כריות בהזמנה אישית מעניקה לנו את היכולת לבחור גם את הגודל, את הרכות ואת סוג הבד המתאים לנו בצורה מושלמת. רטרו פלורנטין הינה חברה המתמחה בחידוש ובשיפוץ של רהיטים עתיקים וישנים. כחלק משירות החברה ניתן ליהנות מעבודת תפירת כריות בהזמנה אישית, גם לספות וכורסאות לצורך ישיבה נוחה ומעודכנת וגם לצורך תוספת של נוי ואסתטיקה לחלל הבית. רטרו פלורנטין תשמח לעמוד לשירותכם, באחריות ובמקצועיות לכל סוג של עבודת חידוש או שדרוג רהיטים ישנים, רהיטי וינטג', תחפושות ועוד.

תפירת כריות לספות


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved