תאורה עתיקה

 

שילוב של תאורה עתיקה בחלל הבית מוסיף הרבה אור ועניין. אם אתם רוצים ליצור חלל מיוחד, אם אתם מעוניינים להדגיש פינה או לשבור את הסכמתיות של העיצוב, הרי שבעזרת בחירה של גוף תאורה ישן תוכלו ליהנות ממראה ייחודי לחלל הבית או במקום העבודה או העסק. רטרו פלורנטין מזמינה אתכם להתרשם ממגוון רחב וייחודי של גופי תאורה עתיקים ובסגנון וינטאג', ברמת איכות גבוהה במיוחד ובדגש על שיחזור ושימור של כלל החומרים והאלמנטים, על מנת שיוכלו לשמש אתכם כהלכה ובבטחה.

 תאורה עתיקה מחיר

שילוב תאורה עתיקה במרחב המודרני

שילוב של גופי תאורה עתיקים או ישנים במרחב החיים המודרני מאפשר לנו ליצור שבירה בחלל, להסיט את המבט אל עבר גוף תאורה שהוא מעבר לפונקציונאלי ושימושי, אלא עיצובי ובעל אמירה משמעותית. דווקא בגופי תאורה, בין אם כאלו התלויים מן התיקרה, ובין אם כאלו המונחים על הריצפה או על כוננית, אנחנו יכולים ליצור "סדר" מחודש בחלל המחייה או העבודה שלנו. על ידי בחירה נכונה של גוף התאורה המתאים לצרכים שלנו, נוכל ליהנות ממראה ייחודי, גם כאשר שאר חלקי החלל מרוהטים באופן מודרני.

 תאורה עתיקה לעיצוב

חידוש גופי תאורה ישנים

כאשר אתם באים לבחור תאורה עתיקה חשוב מאוד לשים לב לא רק לתצורה החיצונית של גוף התאורה או לשלמתו, אלא יש לבחון גם את חיווט החשמל. פעמים רבות, מאחר ומדובר בגופי תאורה ישנים, יש צורך ליצור חיווט מחדש בגוף התאורה, על מנת למנוע מצב של כשלים במתן תאורה או הפסקות חשמל. חיווט מחודש של גוף התאורה הינו קריטי, בכדי שתוכלו ליהנות מכמות האור הנדרשת לכם ובאופן בטוח לחלוטין, ללא כל חשש. לכן, חשוב מאוד לוודא כי גוף התאורה טופל באופן מקצועי על ידי חשמלאי. ברטרו פלורנטין תוכלו למצוא מגוון רחב של תאורה עתיקה ותאורה בסגנון וינטאג', ולשימושים שונים, החל ממנורות תיקרה , מנורות צד, מנורות קריאה ועוד. כל גופי התאורה עברו חידוש ובדיקה מקיפה על מנת להבטיח לכם את איכותם המלאה, הן מבחינה אסתטית והן מבחינה חשמלית.


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved