שיפוץ רהיטים עתיקים

 

שיפוץ רהיטים עתיקים הינו נחלתם של המומחים בתחום. להעניק לריהוט העתיק את המראה המחודש, לשמור על האיכויות הטבעיות של חומר הגלם ושל העיצוב דורש ידע ויכולת. רטרו פלורנטין, המתמחה בתחום של שיפוץ רהיטים עתיקים, מעניקה לכם את היכולים להתחדש גם כאשר מדובר בפריט ריהוט ישן ועתיק, ובכך ליהנות מפריט יוצא דופן וייחודי, שישתלב באופן מושלם בכל חלל.

 שיפוץ רהיטים עתיקים במרכז

מקצועיות השיפוץ

כאשר מדובר בשיפוץ של רהיטים עתיקים חשוב מאוד לתת את הדעת לשני פרמטרים חשובים – חומר הגלם ממנו עשוי הריהוט והעיצוב של הרהיט. בין אם מדובר בשידה עתיקה, מזנון, כורסא או כיסא, הרי שיש צורך להעניק לפריט הריהוט טיפול מקצועי, על מנת לשמר אותו ואת האיכויות שלו. שיפוץ נכון של ריהוט עתיק ישמור על הערך של הרהיט, הן מבחינת המראה והעיצוב והן מבחינת השווי שלו. שיפוץ לא מקצועי, עשוי לגרוע ואף להרוס את הרהיט, ועל כן, יש צורך ביד מקצועית ובהבנה של טרנדים שונים בתקופות עיצוב משתנות.

שילוב של אנשי מקצוע בשיפוץ רהיטים

לכל רהיט עתיק יש צורך לטפל באופן המתאים לו, בין אם מדובר בעבודת נגרות ובין אם מדובר בריפוד מחדש או אפילו חיווט מחדש של החשמל בגופי תאורה ישנים. רטרו פלורנטין עושה בדיוק את זה, כך שניתן למצוא תחת קורת גג אחת את הצוות המקצועי ביותר שידאג לבצע את שיפוץ הרהיטים באופן מקצועי ואיכותי כאחד. השילוב בין עבודת נגרות, בין רפדות ואפילו בעת צביעת פריט הריהוט הינה קריטית לצורך שימור האיכות הטבעית של הריהוט העתיק – בעיקר כאשר מדובר בריהוט בעל ערך רב, כמו בפריטי ריהוט נדירים ויקרים. הרסטורציה וההבנה הינה חלק חשוב מתהליך השימור. רטרו פלורנטין אשר מתמחה בחידוש ובעבודת שיפוץ רהיטים עתיקים מזמינה אתכם ליהנות מעבודת שיפוץ איכותית ומקצועית כאחד. ברטרו פלורנטין תוכלו למצוא את אנשי הצוות המקצועיים ביותר לצורך ביצוע כל סוגי עבודת שימור, שיפוץ וחידוש של רהיטים עתיקים ורהיטים תקופתיים, באופן מושלם וייחודי, כך שתוכלו ליהנות מהם לעוד שנים רבות.

שיפוץ רהיטים עתיקים מחירים


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved