שיפוץ רהיטים מעץ

 

שיפוץ רהיטים מעץ מחייה מחדש את הרהיטים הישנים, שאולי נראים לנו בלויים וחבוטים, אך למעשה, עם מעט מגע ואהבה אנחנו יכולים להפוך אותם לא רק לשימושיים, אלא גם ליפים ומעוצבים באופן שיאפשר לנו ליהנות מהם לעוד שנים רבות. חברת רטרו פלורנטין מזמינה אתכם ליהנות מעבודות שיפוץ רהיטים מעץ, רהיטים ישנים ועתיקים וכן מחפצי נוי ווינטג' ייחודיים.

 

היתרון של שיפוץ רהיטים מעץ

לשיפוץ של רהיטים מעץ יש מספר יתרונות שהופכים אותו לכדאי במיוחד. קודם כל, כאשר מדובר בעץ מלא, הרי שחומר הגלם עצמו הינו יקר, ועל כן, באמצעות שיפוץ של הרהיט אנחנו יכולים לחסוך בקנייה של רהיט חדש במקומו ולעשות שימוש חוזר. יתרון נוסף, הינו הסביבה האקולוגית בה אנחנו רוצים לחיות ולהחיות, חומרי גלם טבעיים יכולים לשמש אותנו למשך שנים ארוכות, ולכן, על ידי שיפוץ רהיטים מעץ אנחנו למעשה גם תורמים לסביבה. יתרון חשוב לא פחות הינו ביכולת שלנו ליהנות מעיצובים בסגנון רטרו ווינטג', רהיטים אלו לרוב יהיו נדירים וייחודיים, כך שהשיפוץ שלהם מאפשר לנו לשלב אותם גם בסביבת המגורים המודרנית, ובכך ליהנות מריהוט ייחודי ואסתטי.

 שיפוץ רהיטים מעץ ע

תהליך שיפוץ רהיטים מעץ

על מנת שנוכל באמת ליהנות לאורך זמן מאותם רהיטים שאנחנו משפצים, יש צורך ביד מקצועית ובעלת ניסיון. שיפוץ של ריהוט עץ דורש ידע קודם כל בעבודת נגרות, יש צורך להעניק את הטיפול הייחודי לכל סוג של רהיט, החל מחיזוק של אלמנטים, עבודת ניקיון ושיוף של העץ. רק בשלב הבא אנחנו נוכל להתחיל ולטפל באסתטיקה ובמראה החיצוני של הרהיט, לבחור צבע חדש או בד, להחליף פרזול חלוד או ריפוד, על מנת להפוך את הרהיט הישן למחודש ואיכותי. חברת רטרו פלורנטין מתמחה בתחום של שיפוץ רהיטים מעץ. הצוות המקצועי ובעל הניסיון בתחומי הנגרות, הריפוד והעיצוב, מאפשר לכם להחיות את פריטי העץ הישנים שלכם ולהפוך אותם למחודשים ואטרקטיביים, באופן שישמש אתכם לאורך שנים רבות לאחר מכן. בין אם בשל החיסכון, האקולוגיה או בשל הנוסטלגיה והאהבה לריהוט רטרו, תוכלו ליהנות מפריטי עיצוב ייחודיים ושימושיים כאחד.

שיפוץ רהיטים מעץ בחולון


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved