שיפוץ רהיטים ישנים

 

שיפוץ רהיטים ישנים מעניק לנו את היכולת ליהנות מאותם פריטי ריהוט שכל כך אהבנו, אך כבר לא נראים במיטבם. עם השנים, גם אם מדובר ברהיטים מהאיכות הגבוהה ביותר, הרי שנוצר בלאי, בעיקר ברהיטים ישנים משנות ה 50 ו 60 ומרהיטים עתיקים במיוחד. במקום לזרוק את הרהיטים הללו, ניתן להחזיר להם את האיכותיות הטמונות בהן באמצעות שיפוץ. ממש כשם שאנחנו משפצים בית ישן ומחדשים אותו, כך אנחנו יכולים לעשות גם לגבי רהיטים ישנים.

 שיפוץ רהיטים ישנים

שיפוץ איכותי ומקצועי

על מנת שנוכל באמת ליהנות מחדש מאותם רהיטים ישנים, אנחנו חייבים להיות בטוחים כי השיפוץ שנעשה באותם רהיטים הינו מקצועי ואיכותי. חשוב מאוד לשים לב הן מבחינת רמת הגימור של הריהוט לאחר השיפוץ, אך גם לתת את הדעת לגבי יציבות הרהיט או תיקונים שונים שיש לבצע ברהיטים ישנים, כמו תחזוקה של מדפים או מגירות וכדומה. לכן, יש לבחור רק בחברה מקצועית שיש לה את היכולת ואת הניסיון בתחום של שיפוץ רהיטים ישנים, חברה המסוגלת לשלב בין יכולת מקצועית של נגרות או ריפוד לבין יכולת אמנותית לרמת גימור גבוהה ואיכותית.

להוציא את המיטב מהמוצר

אין ספק, כי כאשר מדובר בעבודת שיפוץ רהיטים ישנים אנחנו יכולים להבחין בין מספר רמות גימור שונות. יש את רמת השיפוץ הביתי של רהיטים ישנים, ויש את רמת השיפוץ המקצועי – כאשר ההבדל ניכר לעין בכל הפרמטרים. גם אם נדמה לכם כי מדובר רק בעבודת צביעה, הרי שיש לתת את הדעת לגבי היכולת למרוח את הצבע נכון, ללא יצירת סדקים או שאריות של טיפות צבע המתייבשות על גבי הרהיט. רמת הגימור הינה קריטית בכדי להוציא את האיכויות האמיתיות של פריט הריהוט הישן אותו אנחנו מבקשים לחדש. חברת רטרו פלורנטין מזמינה אתכם ליהנות מעבודת שיפוץ רהיטים ישנים ברמת גימור גבוהה במיוחד. ברטרו פלורנטין תוכלו להפוך כל רהיט ישן למחודש, הן מבחינת האלמנטים הטכניים והפיזיים של הרהיט והן מבחינת העיצוב ורמת הגימור הסופית, המוענקת לכל רהיט.


שיפוץ רהיטים מעץ במרכז


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved