שולחנות וינטאג

 

שולחנות וינטאג' כמו גם ריהוט וינטאג' הפכו לאחרונה לפופולאריים במיוחד. אנחנו יכולים למצוא העתיקים כמעט מדויקים של אותו ריהוט וינטאג' משנות ה 20 ועד שנות ה 70, או להתהדר בריהוט וינטאג' מקורי שעבר שיפוץ, חידוש וצביעה מיוחדת. שולחנות וינטאג' או כל פריט ריהוט אחר מתקופה זו, ישדרג את הבית ויאפשר לנו ליהנות מעיצוב ייחודי ומקורי במיוחד, כזה שילווה אותנו לאורך שנים רבות ויתאים לכל סוג של שימוש או צורך, גם בדירה מודרנית.

שולחנות וינטאג מחירים

ליהנות מעיצוב ישן בחלל החדש

מגמות העיצוב המשתנות מאפשרות לנו ליהנות היום כמעט מכל סגנון עיצובי, החל מריהוט קלאסי ועתיק, ריהוט בסגנון לואי ה 14 הצרפתי, ריהוט מודרני ותעשייתי וכמובן ריהוט וינטאג' מקורי. השילוב של הישן עם החדש הינו המגמה החזקה היום, ואפשר בהחלט לשלב בין הפריטים ובין הסגנונות בהצלחה רבה, בכל סוג נתון של חלל. אנחנו כלל לא חייבים להיות אחידים מבחינת עיצוב הבית, מה שכן חשוב, הוא לבחור את אותו פריט ריהוט נחשק, כמו שולחנות וינטאג' מקוריים, בצורה איכותית וחכמה.

בחירת שולחנות וינטאג'

בבואכם לבחור שולחן וינטאג' לבית שלכם, בין אם שולחן אוכל, שולחן קפה או שולחן כתיבה, הרי שיש לתת את הדעת לא רק לגודל, אלא גם לעיצוב, לסגנון ולצבע. ישנם מספר פרמטרים עיקריים אליהם כדאי להתייחס בבואכם לבחור את השולחן הנחשק. ראשית, יש צורך להתייחס אל טיב החומר, כאמור, ריהוט מעץ יהיה הריהוט הנכון ביותר, מאחר ולעץ איכויות שיכולות להישמר לאורך שנים רבות וארוכות, ורהיטי עץ תמיד יתאימו לנו בכל סוג של עיצוב. יחד עם זאת, שימו לב כי העץ טופל כהלכה, וכי השולחן יציב דיו על מנת לשמש אתכם בבטחה. הדבר השני אליו יש להתייחס הוא הגוון של הרהיט, כמו גם הצבע שלו. במידה ומדובר ברהיט שטרם עבר שיפוץ או חידוש, אל תהססו לפנות אל המומחים בתחום, על מנת שתוכלו ליהנות מפריט ייחודי ומעוצב משלכם. רטרו פלורנטין מזמינה אתכם ליהנות ממגוון עצום של שולחנות וינטאג' ייחודיים ומעוצבים, שעברו שיפוץ ושימור ברמה הגבוהה ביותר.

 שולחנות וינטאג מיוחדים


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved