שולחן וינטאג

 

שולחן וינטאג' הינו אחד הפריטים המיוחדים ביותר שתוכלו לרכוש לעצמכם. על ידי בחירה נכונה של השולחן תוכלו ליהנות מפריט מעוצב וחד פעמי, שכמעט ואין שני לו בכל העולם, מאחר ומדובר בפריטים ייחודיים במיוחד, שעברו שימור, חידוש ושיפוץ וקיבלו רסטורציה חדשה, הרי שהיכולת שלכם למצוא את השולחן הנכון תלוי גם בהזדמנות הנכונה וגם בבחירה הנכונה.

 שולחן וינטאג לעיצוב

אל תפחדו לחפש או לחכות

אם אתם מעוניינים לרכוש שולחן וינטאג' ייתכן ותגלו כי לא תמיד מדובר במוצר מדף שניתן פשוט לבוא ולבחור. פעמים רבות, יש צורך לחכות להזדמנות הנכונה על מנת לרכוש שולחן שכזה, ומאחר ומדובר בשולחנות שנחטפים במהרה, אתם חייבים להיות עם היד על הדופק, לבדוק מעת לעת האם הגיעו פריטים חדשים, או פשוט לצאת ולחפש את הפריטים בעצמכם בשווקים או מירושות, להתעניין, לבדוק ולקפוץ על המציאה בדיוק ברגע הנכון.

לעשות את הבחירה הנכונה

על מנת להוציא את המרב מאותו שולחן וינטאג' אותו אתם מחפשים, הרי שמעבר לגודל או למראה החיצוני של השולחן, אתם צריכים לדעת כי אתם עושים את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. גם אם מצאתם שולחן והוא נראה לכם ישן, שרוט או בלוי, הרי שבאמצעות חידוש, שיפוץ וצביעה מקצועית של השולחן תוכלו להחזיר לו את הזוהר שאבד. לכן, הבחירה הנכונה היא כזו שאינה מתפשרת, אך כזו שגם יודעת לאתר מציאה אמתית כשהיא פוגשת אותה.

 שולחן וינטאג מקורי

לדעת לשלב

שילוב נכון של שולחן וינטאג' עם פריטים חדשים ועם ריהוט מודרני אינו גורעת מהעיקר. השילוב המושלם הוא כזה שמתייחס גם לסגנון, גם לצבע, גם לצורה וגם לגודל. ברגע שתדעו לעשות את השילוב הנכון, תוכלו לזכות בחלל מעוצב ומנצח, כזה שיתאים לכם גם מבחינת הצרכים והפונקציונאליות וגם מבחינת העיצוב. רטרו פלורנטין מזמינה אתכם למצוא את כל סוגי השולחנות וריהוט הוינטאג' הייחודי ביותר. ברטרו פלורנטין תוכלו ליהנות מייעוץ והתאמה של רהיטי וינטאג', כמו גם שיפוץ וחידוש של רהיטים ישנים, שישדרגו כל חלל וכל פינה בבית.


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved