ריפוד רהיטים

 

ריפוד רהיטים ישנים ועתיקים מעניק לנו את היכולת להמשיך וליהנות מאותו ערך עיצובי שיש לרהיטים תקופתיים, אך עדיין לספק את אותו מראה מחודש ומעודכן. בעת ריפוד רהיטים ישנים אנחנו חייבים להיות זהירים במיוחד, על מנת שלא לפגום באיכויות הטבעיות וכמובן בעיצוב התקופתי. לשם כך, יש לבצע את עבודת ריפוד הרהיטים הישנים רק אצל גורמים מקצועיים, בעלי ניסיון, ידע ויכולת. רטרו פלורנטין הינה חברה המספקת עבודות חידוש ושיפוץ של כל סוגי הריהוט, תוך התמחות בריהוט וינטאג' וריהוט עתיק. ברטרו פלורנטין תוכלו ליהנות מכל סוגי עבודות החידוש, כמו גם משירותי ריפוד רהיטים ישנים.

 ריפוד רהיטים עתיקים

מדוע לרפד רהיט ישן?

ישנן מספר סיבות שיכולות להביא אותנו לרצות לרפד את הרהיט הישן שברשותנו. ראשית, אם יש לכם רהיט אהוב במיוחד, כמו כורסא שקיבלתם בירושה או שמצאתם בשווקי העתיקות, אתם יכולים להעניק לה מראה מחודש על ידי עבודת ריפוד מקצועית. שנית, כאשר מדובר ברהיטים ישנים שהפכו לבלויים עם השנים, ניתן בהחלט לחדש אותם ובכך לחסוך לא מעט כסף על רכישה של פריט ריהוט חדש במקומם. אפשרות נוספת שיכולה להביא אותנו לבצע ריפוד רהיטים מחדש טמון בצורך שלנו ליצור אווירה מחודשת בחלל, לעדכן ולהתעדכן, כך שבאמצעות הריפוד מחדש נוכל בדיוק להשיג את מבוקשינו.

 ריפוד רהיטים חדשני

כיצד מרפדים רהיט ישן?

עבודת ריפוד של רהיט ישן, בין אם מדובר בכורסא, ספה או כסא ישיבה, מצריכה ידע ויכולת. חשוב לדעת, כי כאשר רהיט עובר ריפוד מחדש, יש צורך לטפל גם בחומרי המילוי של הספה או הכורסא, על מנת לחדש את המראה כולו ולהעניק את רמת הנוחות הנדרשת מאותו פריט ריהוט. כך, שמעבר לבחירת הבדים – שעליהם להיות מתאימים לישיבה עם מינימום של בלאי, נדרשת מקצועיות רבה בנושא. רטרו פלורנטין הינה חברה המתמחה במתן שירותי חידוש ושיפוץ רהיטים ישנים ועתיקים. ברטרו פלורנטין תוכלו ליהנות מעבודה מקצועית ואיכותית של ריפוד רהיטים ישנים, תוך הבנה עמוקה של תהליך הריפוד והחידוש, ובתוצאה איכותית ויוצאת דופן, שתאפשר לכם להמשיך וליהנות מפריטים ייחודיים ומעוצבים כאחד.


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved