ריפוד ספות

 

ריפוד ספות מחדש מאפשר לנו לחדש את המראה של הספה הישנה או הבלויה שלנו. אם אתם עדיין אוהבים את התצורה של הספה, ולא מעוניינים לוותר על הסנטימנטליות והצורה העיצובית של הספה האהובה עליכם, תוכלו בצורה קלה לרפד את הספה מחדש, ואפילו לחסוך בכסף על רכישה של ספה חדשה – שבוודאי תהייה יקרה יותר מריפוד וחידוש של הספה הקיימת. כמו כן, על ידי ריפוד מחדש תוכלו להתאים את הספה אל חלל קיים או אל חלל אותו אתם מבקשים לעצב באופן שונה. ברטרו פלורנטין מתמחים בכל סוגי עבודת חידוש ושיפוץ של רהיטי וינטאג' ורהיטים ישנים, כמו גם במתן שירותי ריפוד ספות באופן מקצועי ואיכותי, וברמת הגימור הגבוהה ביותר.

ריפוד ספות לכל מטרה

לחדש את הספות

חידוש של ספות באמצעות ריפוד ספות מחדש הינה הדרך האידיאלית לעשות שימוש חוזר בפריט ריהוט שימושי שאנחנו אוהבים. על ידי בחירה של בד ריפוד מתאים, וכמובן, טיפול במילוי של כריות הישיבה והמשענת, נוכל להעניק את הצורה החדשה אל הספה האהובה עלינו, כמו גם, לחסוך בהוצאה מיותרת על רכישה של מערכת ספות חדשות. חידוש הספות באמצעות ריפוד הינה דרך אידיאלית להעניק לספה מראה מעוצב, עדכני ונוח בהרבה יותר.

לשנות עיצוב ואווירה

ריפוד ספות מחדש לא חייבים לבצע רק כאשר הספה כבר ממש ישנה או בלויה, אלא גם כאשר אנחנו רוצים לשנות את העיצוב ואת האווירה של הבית. אם נמאס לכם מהצבע הכהה, או הדוגמא כבר לא נראית לכם, תוכלו על ידי ריפוד מחדש של הספות להעניק מראה חדש לגמרי לחלל כולו. כמובן, שיש לבחור בבד שמתאים לא רק לעיצוב הכולל של החלל, אלא גם באמת העמידות שלו. ניתן לבחור בדים רחיצים, או אפילו לבחור בעור איכותי, על מנת לשנות את המראה של הספה מקצה לקצה. רטרו פלורנטין מתמחה בכל סוגי עבודת שיפוץ וחידוש של רהיטים ישנים. אז אם יש לכם ספה ישנה או כורסא שכבר לא מתאימה, תוכלו ליהנות מעבודת ריפוד ספות מחדש, להענקת מראה מחודש לחלל, באופן מהיר, נוח וכמובן חסכוני.


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved