ריפוד כורסאות

 

כמעט בכל בית אנחנו יכולים למצוא את הכורסא האהובה ביותר, זו שכולם רבים על מי ישב עליה בסוף יום עבודה או לימודים. עם הזמן והשימוש, הכורסא האהובה עליכם צוברת לא רק לכלוך ובלאי, אלא עשויה גם לסבול מבעיה של מילוי שחוק שיש לטפל בו. רטרו פלורנטין מאפשרת לכם להמשיך וליהנות מהכורסא שאתם כל כך אוהבים, באמצעות ריפוד מחדש של הכורסא, כמו גם טיפול בחומרי המילוי. ריפוד כורסאות ועבודת שיפוץ וחידוש של רהיטים עם רטרו פלורנטין תחזיר לכורסא שלכם את המגע ואת המראה שאתם כל כך אוהבים.

ריפוד כורסאות עתיקות

ריפוד כורסאות ישנות

ריפוד כורסאות ישנות מאפשר לנו להחזיר לכורסא את אותן איכויות שהלכו ונעלמו עם השנים. עם הזמן, וככל שאנחנו יושבים יותר ויותר על גבי הכורסא, הרי שהיא צוברת לכלוך, כתמים, שחיקה בתיפורי ובחיבורי הבד, וכמובן, המילוי כבר לא נוח כפי שהיה בעבר. במקום לזרוק את הכורסא הישנה, ניתן לשפץ אותה ולחדש אותה ולהעניק לה ריפוד מחדש, על מנת להביא אותה לכדי מצב איכותי ואידיאלי. אין ספק, כי ריפוד כורסאות ישנות תאפשר לנו גם לחסוך לא מעט כסף על רכישה של כורסא חדשה במקומה.

ריפוד כורסאות וינטאג

ריפוד כורסאות לא מעוצבות

אם החלטנו לשנות את המראה של חלל המגורים שלנו, אם רכשנו פריטי ריהוט חדשים וספות חדשות, אך הכורסא כבר לא מתאימה, אנחנו יכולים בצורה קלה פשוט להחליט לבצע ריפוד מחדש של הכורסא, במקום למסור אותה או לזרוק אותה. על ידי ריפוד כורסאות אנחנו מחיים את החלל והופכים את הפריט למעודכן יותר. המגוון הרחב של בדי תפירה המתאימים לריפוד של כורסאות מעניק לכם את היכולת לבחור בדיוק את סוג הבד המתאים ביותר אל החלל המחודש שלכם. רטרו פלורנטין מספקת שירותי ריפוד כורסאות לכל סוגי הצרכים, בין אם מדובר בכורסאות ישנות ובלויות ובין אם מדובר בכורסאות שיש צורך להחליף להן את הריפוד על מנת להתאים אותן מחדש אל החלל. כל עבודת הריפוד נעשית ביד אומן מקצועית וברמת הגימור הגבוהה ביותר. להפוך את הישן לחדש – זה רטרו פלורנטין.


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved