רטרו

אם בעבר, עיצוב רטרו היה בגדר פריווילגיה ששמורה רק לצעירים אורבנים, כיום יכולים כל אחד ואחת מאיתנו, בכל אזור מגורים ועבור כל בית מגורים באשר הוא,  לשלב אלמנטים של עיצוב רטרו בביתם. תחילה חשוב להבין את משמעות המושג "רטרו" ומה אומר בפועל סגנון עיצובי שכזה. רטרו הוא למעשה מושג די כוללני לכל עיצוב בו משולבים לצד הריהוט, הצבעים והפריטים החדשים גם פריטים בעל מראה ישן יותר.

בחלק מהמקרים, רטרו יכול להיות הגדרה למוצרים צבעוניים מאוד שמקורם בעיצוב של שנות השבעים בעוד שמקרים אחרים, רטרו יכול להגדיר ריהוט עתיק ומעושן בסגנון שנות החמישים. בפועל, שילוב של כל אחד מסגנונות העיצוב הללו ביחד עם ריהוט עכשווי מודרני יצור הבלטה של ניגודים וייתן לבית המגורים כולו מראה ייחודי ומרשים.

בשנים האחרונות, בוחרים מעצבי פנים ואדריכלים רבים לשוב ולעצב בסגנון רטרו. כתוצאה מכך, חנויות ריהוט אשר תחום התמחותן הוא עיצוב רטרו הולכות והופכות מקובלות יותר ויותר. אל לנו לשכוח כי כחלק מהעניין על פיו מדובר בריהוט עתיק וישן יותר, במקרים רבים מדובר על ריהוט מאסיבי, איכותי, עשוי עבודת יד ואמין לעוד שנים רבות וטובות. לעיתים קרובות, ריהוט רטרו יתברר גם כאפשרות הזולה לעומת ריהוט עכשווי בייצור המוני.

בסופו של יום, חשוב להבין כי עיצוב רטרו מעלה חיוך על שפתיהם של לא מעט אנשים וכאשר מדובר בביתנו הפרטי – זהו בהחלט הדבר החשוב ביותר. כאשר מתגבשת בנו ההחלטה לעצב בסגנון רטרו, חשוב מאוד לפנות לחברה מתמחה ומיומנת בתחום. חברת "רטרו פלורנטין" בהחלט עונה בצורה מדויקת על הגדרות אלו. באמצעות צוות יועצים ומעצבים אדיב ומנוסה, נבטיח כי אכן יותאם לנו הריהוט בקפידה, תוך התאמה מלאה לצרכינו הספציפיים.

 


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved