רהיטי רטרו


אופנת הרטרו נפוצה היום בתחום הלבוש, ההנהלה, התכשיטים ויש לה מקום מיוחד של כבוד בתחום הרהיטים והחפצים לבית יש כיום חנויות שמתמחות ברהיטי וינטג, במחזור רהיטים עתיקים, ואך בייצור רהיטים מודרנים בעיצוב רטרו.

פירוש הדבר הוא שהם רוכשים רהיטים ישנים מלקוחות, אוספים ריהוט מבתים ישנים, רואים את היופי האצור במנורה ישנה ומאובקת או בכורסה ישנה, ויכולים לשחזר את האופי המיוחד שלהם.

עיצוב מודרני בסגנון עתיק

רהיטי רטרו ופריטי וינטאג מהווים תוספת עיצובית מיוחדת לבתים פרטיים וגם למשרדים שרוצים לשדר אוירה ייחודית. לצד מערכת של רהיטים מודרנים ניתן לשלב מנורה בסגנון עתיק ולקבל טאץ' מרשים.

חברות המתמחות בעיצוב רטרו, יכולות לשחזר רהיט ישן על ידי צביעה מיוחדת, שינוי הריפוד ויכולים לתרום לכל בית דרכים לשחזר את הכורסה הישנה של סבא או המנורה הישנה של הדודה. כך כל בית יכול לשלב איכות וינטג'לפינה בבית, ולהעניק לבית כולו עיצוב מיוחד ומרשים. מכיוון שבדרך כלל רהיטים ישנים יוצרו בעבודת יד ולא בייצור המוני, הם עמידים לאורך שנים, צריך רק את מגע הקסם המקצועי כדי לחדש אותם ולהשיב אותם לחיים.

יופי וייחוד

היופי והיחוד של רהיטי וינטג ורהיטים בסגנון עתיק עושים אותם לחביבים על מעצבי פנים ולכן אפשר למצוא חנויות המתמחות בתחום. בדרך כלל אפשר למצוא חנויות כאלה בשכונות ישנות שגם הן עוברות עיצוב רטרו כמו שכונת פלורנטין בתל אביב, שמושכת אליה צעירים רבים שמשפצים ומרהטים את בתיהם בסגנון רטרו, לעתים בלי להתכוון לכך לצדם נראה חנויות רהיטים המתמחות בתחום החדש ישן הזה.

אך אין ספק שהסגנון הזה אינו נעצר כאן אלא חודר לבתים רבים ולמשרדים ברחבי העיר, המעוניינים להעניק למתחם שלהם סגנון ייחודי ומרשים. לכן, בפעם הבאה שאתם נתקלים בפריט ישן של ההורים, הדודים, סבא וסבתא, שמרו עליהם. יש להם ערך מיוחד לא רק מבחינה נוסטלגית אלא גם מבחינה עיצובית ודקורטיבית. תמונה ישנה, מנורה עתיקה, שולחן פורמייקה ישן, יכולים לעבור שיפוץ ושדרוג ולהעניק לביתכם אוירה מיוחדת.


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved