רהיטי וינטאג

 

למה אנחנו כל כך אוהבים רהיטי וינטאג' ומה בדיוק גורם לנו בשנים האחרונות לשוב ולרכוש או לחדש את אותם רהיטים ישנים? התשובה לכך טמונה בכמה סיבות, שרובן הן מעבר לעיצוב הייחודי או ליופי ולאסתטיקה של שנות החמישים, השישים והשבעים. בחנות רטרו פלורנטין, המתמחה בחידוש ושיפוץ של רהיטי וינטאג' מספקים לנו כמה תשובות.

 רהיטי וינטאג במרכז

עיצוב ייחודי

בעולם בו אנו חיים, הייצור התעשייתי הפך להיות חלק מרכזי. כמעט בכל בית אנחנו יכולים למצוא היום את אותו השולחן או את אותו הכסא, אותה הגברת בשינוי אדרת, מאחר ומרבית היצרניות של הרהיטים וחפצי הבית מספקים בדיוק את אותם המוצרים. בשונה מכך, אם נסתכל על רהיטי וינטאג' נגלה כי מדובר ברהיטים שיש להם עיצוב ייחודי משלהם. הוספה של פריט וינטאג' לבית מיד משדרגת את החלל ומספקת את אותו אופי וייחודיות חד פעמית אותה רבים מאיתנו מחפשים כאשר אנחנו באים לעצב חלל.

 רהיטי וינטאז לעיצוב מושלם

חיסכון כלכלי

אין ספק כי כאשר מדובר בשימוש ברהיטים ישנים ומשופצים אנחנו חוסכים לא מעט כסף. אם ניקח את הספה הישנה ופשוט נעניק לה ריפוד מחדש, אם נצבע את השולחן הדהוי או את כוננית הספרים – נוכל לחסוך הרבה מאוד כסף וליהנות ממוצרים שימושיים וייחודיים. בין אם אנחנו רוכשים רהיט יד שנייה ובין אם אנחנו משפצים רהיט קיים, הרי שאין ספק כי העלות של כך תהייה פחותה וזולה בהרבה מרכישה של רהיט חדש. רהיטי וינטאג איכותיים

תפיסה אקולוגית

לאלו מאיתנו ששומרים על הסביבה, מחזור ושימור של רהיטים הינו חלק בלתי נפרד. על כן, השימוש ברהיטי וינטאג' בהחלט מאפשר לנו לעשות שימוש חוזר באותם החומרים ובכך לחסוך אנרגיה על ייצור של רהיטים חדשים. שמירה על הסביבה היא חלק בלתי נפרד מרכישת רהיטי יד שנייה. אם אתם מחפשים ריהוט ייחודי ומעוצב, אם אתם רוצים לחסוך לא מעט כסף ולהתחשב גם בסביבה ובכדור הארץ, נראה כי רהיטי וינטאג' הם הפתרון המושלם. רטרו פלורנטין מזמינה אתכם להתרשם ממגוון רחב וייחודי של רהיטים ייחודיים, משופצים ומחודשים ובמחירים חסרי תקדים.

 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved