קניית תכולת דירה

 

חשבתם פעם שתוכלו להפוך את כיסא הנדנדה הישן שקיבלתם מסבתא לכסף מזומן? או שולחן האוכל הרעוע שלכם? או אפילו את המזנון הישן שמחובר אל הקיר? אולי אתם לא אוהבים אותם יותר או לא זקוקים להם, אבל ישנם חובבי ריהוט רטרו שישמחו מאוד לקנות אותם. קניית תכולת דירה עם רטרו פלורנטין היא דרך בטוחה גם להיפטר מאותם רהיטים או חפצים שאין לכם צורך בהם וגם ליהנות מתשלום עבורם בו במקום. נשמע כמו עסקה משתלמת? בדיוק!

קניית תכולת דירה בדרום תל אביב

למכור לחובבי הריהוט הישן

קניית תכולת דירה לרוב מתבצעת על ידי אלו שאוהבים ומחפשים רהיטים ישנים או חפצי נוי ייחודיים. יחד עם זאת, אנחנו צריכים לדעת בדיוק אל מי לפנות על מנת לבצע את המכירה. על מנת לזכות בשירות איכותי ומהיר, ובמחיר הוגן, חברת רטרו פלורנטין, אשר מתמחה מזה שנים בחידוש ושיפוץ של רהיטים וחפצים ישנים, תשמח להגיע אליכם על מנת לבצע קניית תכולת דירה או פריטים בודדים שאין לכם צורך בהם. ריהוט הרטרו הינו חביב במיוחד בקרב קהלים שונים, ותמיד תוכלו ליהנות ממכירה מהירה ומקבלת תשלום במזומן בעבור הרהיטים או החפצים הישנים שלכם שאתם לא רוצים.

קניית תכולת דירה בחולון

גם לנקות וגם לזכות

קניית תכולת דירה שקיבלתם בירושה או מנכס שעומד לקראת שיפוץ היא דרך מצוינת גם לנקות את החלל ללא צורך בעבודה פיזית קשה וגם להרוויח על כך כסף. כך, שאם יש לכם רהיטים או חפצים ישנים, אם אתם מפנים את המחסן או את הגג, או זקוקים להוציא את כל תכולת הבית – הרי שרטרו פלורנטין הינה הכתובת הנכונה. באופן זה, גם תוכלו ליהנות מריקון של הנכס לקראת השימוש החדש שלכם, וגם ממכירה של אותם פריטים או רהיטים שאתם כלל לא רוצים. רטרו פלורנטין תשמח להגיע אליכם ולקנות מכם רהיטים, חפצים או פריטי נוי ישנים שאין לכם צורך בהם. בדרך זו, תוכלו ליהנות מהוצאה של אותם חפצים ש"מכבידים" לכם על החלל, וגם ליהנות מתשלום במזומן בעבורם. אין ספק כי מדובר בעסקה משתלמת במיוחד.


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved