קניית ירושות

אם חס וחלילה נפטרו הסבא או הסבתא אצלכם במשפחה, גיליתם פתאום בית עם מגוון רהיטים ישנים שאין בהם שימוש, אבל דווקא עכשיו בתקופת האבל, אין לכם זמן לטפל בהם. כמובן שלזרוק אותם זו לא אופציה, שכן אלה רהיטים ששווים כסף ויש אנשים שיכולים להזדקק להם, ובדיוק בגלל זה רטרו פלורנטין הקימו את השירות החדש: קניית ירושות.
עובדי רטרו פלורנטין המסורים והאדיבים מציעים לכם שירותי פינוי דירות עם אמינות גבוהה. הם יגיעו לבית או לדירה של הנפטר ויבצעו עבורכם תמחור פריטים וזיהוי עתיקות אם אלו קיימות בבית, כולל כלי כסף וזהב, חפצי נוי ואומנות ועוד.
המטרה היא פשוטה והרווח הדדי: אנחנו נבוא, נבצע פינוי תכולת דירות, הערכת הפריטים, ולאחר מכן אף אחד מהם לא ייזרק. מה שלא יימכר יתרם לעמותות ולנזקקים, כך שתוכלו גם לתרום בשם אהובכם שהלך בטרם עת.

בית מלא בעתיקות

לעיתים קרובות נמצא שבעת ביצוע שירות קניית ירושות יתגלו עשרות עתיקות, החל מפמוטים ישנים, סטים של שולחנות וכסאות עתיקים מעץ מלא, ועוד מגוון חפצי ערך אחרים שנשארו בבית. בכדי להבין בדיוק את הערך שלהם, צריך להגיע למומחים, או להזמין אותם אל הבית.
רהיטים רבים שווים כסף רב שתוכלו לקבל עליהם, והשאר ישר לתרומה. לא תצטרכו לסחוב, למיין, או לעבוד, והכל נעשה באדיבות, אמינות ואסתטיות.
במקרה הצורך העובדים שלנו גם יבצעו תיקונים קלים בדירה בכדי שתוכלו לרהט אותה מחדש או למכור אותה בלי להפסיד עליה כסף.
כמו כן כל לקוח שיבחר בשירות זה יקבל הסבר מלא על כל פריט, על השירות עצמו, וכל מידע נוסף שיזדקק לו.

דגש על אמינות גבוהה

קניית ירושות הוא נושא כאוב, ולכן אתם זקוקים לחברה עם אמא ואבא שתוכלו לסמוך עליה במאת האחוזים. כל בית שאנו נכנסים אליו יראה טוב יותר כשנצא, לא תהיה פגיעה ברהיטים או בבית עצמו, ואפילו נבצע תיקונים הכרחיים אם קיימים כאלה, הכל כדי להקל עליכם, ולו במעט.
אם מדובר על דירה בבניין, חשוב להבין שגם לבניין לא יגרם שום נזק - העובדים שלנו אחראיים ומקצועיים ויודעים לעשות את עבודתם על הצד הטוב ביותר.

לסיכום, אם ברצונכם בעזרה בפינוי תכולת הדירה של אהוביכם שנפטרו, ולא מעוניינים שאף רהיט ייזרק, תפנו אלינו. גם תוכלו להרוויח קצת כסף, גם תקבלו דירה במצב טוב, וגם כל רהיט שלא יהיה בו צורך ישלח לתרומה.
 


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved