קונים תכולת דירה

אצלנו ברטרו פלורנטין קיימים שירותי פינוי תכולת דירה, בה אנו מבצעים הערכת מחיר לכל הרהיטים - החל מענתיקות וכלה ברהיטים שאין להם שימוש והערך שלהם נמוך, ומחלקים אותם. מה שניתן, אנו קונים מכם, ואת השאר מוסרים לצדקה (ארגונים או נזקקים).
פינוי דירה שלמה מתכולתה היא עבודה מסובכת, במיוחד בהתחשב בעובדה שבזמן פינוי דירה אתם כנראה נכנסים גם לדירה חדשה, או במקרה שזו דירה של קרוב משפחה שנפטר, ואתם מחפשים קונה ירושות, בטח אין לכם זמן לבלאגנים האלה. שם אנחנו נכנסים לעניינים, נותנים לכם מענה מהיר ויעיל בעזרת צוות מיומן שיודע את עבודתו ברמה הגבוהה ביותר.
אנו קונים תכולת דירה בכדי שאתם לא תצטרכו להתעסק בזה, ותוכלו להמשיך בעיסוקים האחרים שלכם.

ניקיון בהתחלה, ניקיון בסיום

אין מה לעשות. כשאנחנו קונים תכולת דירה, אנחנו נאלצים לנקות את הרהיטים עוד במקום בכדי לבצע הערכת מחיר ובדיקת איכות. לא תמיד ברור טיב מוצרים ורהיטים יד שנייה, ולכן חובה לעשות זאת. אף על פי כן, בסיום העבודה אנו מבצעים גם ניקוי יסודי לדירה בכדי שתוכלו למכור אותה בקלות, כמו גם תיקונים כאלו ואחרים אם נזקקים.
אנו מבצעים ניקיון בסיום העבודה בכל הבית, כך שלא תרגישו שהיינו.
אנו חברה מוכרת בשוק עם אמינות גבוהה, ואצלנו תמיד תמצאו שרות מהיר ומקצועי, כי אנחנו לא מכירים דרך אחרת לעבוד. צוות מיומן ומנוסה במיוחד ידאג לא רק לרהיטים והמוצרים שלכם, אלא גם לדירה עצמה, גם לבניין בו נמצאת הדירה, וגם לכם. כי כשאנחנו קונים תכולת דירה, אנו מנסים להקל עליכם את הפרוצדורה, ולשלוח אתכם קדימה עם זיכרונות נעימים.

שרות מהיר ומקצועי

אצלנו ברטרו פלורנטין מתגאים בשירות המקצועי שלנו, ובכך שכל העובדים שלנו יודעים את העבודה היטב. לכל בית שנגיע יגיעו סבלים, יגיע גם אדם שיבצע הערכת מחיר למוצרים איכותיים וענתיקות כגון ספות, כסאות, פמוטים ישנים ועוד.
אנו קונים תכולת דירה, בלי קשר לטיב המוצרים, ואת המוצרים הפחות איכותיים גם לא נזרוק לפח, אלא נשלח לתרומה פרטנית או לאגודות, כך שבנוסף לכל הנ"ל אתם גם תעשו מצווה.
לסיכום, אם אתם צריכים לעבור דירה במהירות, או שהתפנתה עבורכם דירה עם רהיטים רבים ואתם צריכים שמישהו יבוא לטפל בהם, אנחנו המקום לפנות אליו.
 


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved