קונה תכולת דירה

 

אם אתם מחפשים אחר קונה תכולת דירה בוודאי תשמחו לשמוע כי בחנות רטרו פלורנטין תוכלו למצוא בדיוק את הכתובת הנכונה למכירה של הרהיטים הישנים שלכם. אם קיבלתם בירושה רהיטים ישנים, אם אתם מפנים את תכולת הדירה שלכם, אם עשיתם סדר במחסן ומצאתם חפצים או פריטי נוי ישנים – ברטרו פלורנטין ישמחו לשלם לכם עבורם, כך שתוכלו גם ליהנות מפינוי מהיר של התכולה וגם מכסף.

 

למכור את תכולת הדירה

פעמים רבות, כאשר אנחנו מקבלים דירה בירושה או שאנחנו מפנים את הדירה שלנו לקראת שיפוץ, אנחנו מגלים לא מעט פריטים או רהיטים שכלל אין לנו כל צורך בהם. במקום לזרוק את אותם פריטים או רהיטים אנחנו יכולים למכור אותם. רטרו פלורנטין קונה תכולת דירה או פריטים וחפצים בודדים מלקוחות, מתוך מטרה לעשות שימוש חוזר באותם רהיטים, לחדש ולשפץ אותם – גם מתוך אידיאולוגיה אקולוגית ירוקה וגם מתוך אהבה אמיתית לריהוט רטרו. אם אתם מחפשים אחר קונה תכולת דירה אתם בהחלט מוזמנים לפנות אל רטרו פלורנטין.

קונה תכולת דירה בתל אביב

להפוך את הישן למזומן

חשבתם פעם שכיסא הנדנדה הישן שלכם יכול להיות שווה כסף? הפטיפון שכבר מזמן לא משמש אתכם, או אפילו כוסות הזכוכית הישנות שנשתמרו אי אז משנות החמישים? בעבור כל הפריטים הללו תוכלו לקבל כסף מזומן. רטרו פלורנטין, אשר מתמחה בשיפוץ ומכירה של רהיטים ופריטים ישנים, מחפשת בדיוק אחר המוצרים הללו, שיכולים להיות נכס בעבור מישהו אחר. אז אם יש לכם חפצים ישנים או רהיטים ישנים, שאין לכם צורך בהם, אתם בהחלט יכולים להפוך אותם לכסף מזומן במהירות. רטרו פלורנטין קונה תכולת דירה מדירות שקיבלתם בירושה או דירות שאתם מפנים לפני שיפוץ או שימוש אחר. מכירה של תכולת דירה או פריטים בודדים תאפשר לכם להפוך את מה שאתם לא רוצים או לא צריכים לכסף מזומן במהירות רבה. אז במקום לזרוק או לחשוב לאן להעביר את התכולה שאין לכם צורך בה, אתם מוזמנים לפנות אל רטרו פלורנטין שתגיע לקנות מכם את הרהיטים והחפצים הישנים שלכם.


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved