צביעת רהיטים ישנים

 

אנחנו לא חייבים להיפטר מהשולחן הישן או מכסא האוכל המרופט, באמצעות קצת עבודה והרבה תשומת לב, אנחנו יכולים להחיות את הריהוט מחדש וליהנות מפריט ריהוט ייחודי ומעוצב. רטרו פלורנטין, המתמחה בתחום של שיפוץ ורהיטים עתיקים וישנים מביאה לכם את הטיפים המקצועיים ביותר לצביעת רהיטים ישנים.

 צביעת רהיטים ישנים מחירים

רכישת ציוד מתאים

לפני התחלת צביעת רהיטים ישנים אנחנו צריכים לרכוש מספר חומרים שיוכלו לסייע לנו בביצוע הצביעה בצורה איכותית. דאגו לרכוש נייר שיוף מספר אפס על מנת לשייף את הלכה או את הצבע הישן, מטלית, צבע מתאים לעץ ורולר או מברשת איכותיים לצביעה. אלו יהיו לכם לעזר רב על מנת להגיע לכדי רמת גימור גבוהה.

 

הכנת הפריט לצביעה

השלב הראשון בעבודת צביעת רהיטים ישנים הינו השיוף. בעזרת נייר שיוף מספר אפס שייפו את השכבה העליונה של הרהיט. גם אם נדמה לכם כי אין צבע על גבי הרהיט או אין שכבת לכה מגנה, הרי שעם השנים, האבק נדבק אל הרהיט, ואנחנו חייבים להסיר כל כתם וכל שארית בשכבה העליונה על מנת שהצבע יתקבל בצורה אחידה על גבי הרהיט. לאחר השיוף יש לנקות את הרהיט עם מטלית לחה.

 צביעת רהיטים ישנים ועתיקים

צביעת הרהיט

השלב השני הוא לגשת אל מלאכת הצביעה. וודאו כי הצבע אותו רכשתם אכן מתאים לצביעה של עץ. בעזרת מברשת איכותית עם שערות ארוכות או רולר צבע צבעו שתי שכבות על מנת להעניק כיסוי מלא. שימו לב, כי כאשר מדובר ברהיט עץ בעל מגירות או מדפים, יש להוציא את אלו ולצבוע אותם בנפרד מהמעטפת של הרהיט, על מנת למנוע הידבקות של צבע וכמובן לספק מראה איכותי. לרמת גימור גבוהה תוכלו להוסיף שכבת לכה להגנה או למראה מבריק. רטרו פלורנטין הינה המומחית בתחום של שיפוץ וחידוש רהיטים. אם יש לכם רהיטים ישנים, עתיקים, רהיטי וינטג' או כל פריט ישן אותו תרצו לחדש, אתם מוזמנים ליצור קשר וליהנות מעבודה מקצועית ואיכותית של שיפוץ וחידוש רהיטים.


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved