פטיפונים ישנים

 

אם גם אתם נמנים מבין חובבי הרטרו והוינטג', רטרו פלורנטין הוא המקום עבורכם. ברטרו פלורנטין תוכלו למצוא את המגוון הגדול ביותר של פטיפטנים ישנים כמו גם רהיטים וחפצי נוי שעברו שיפוץ, חידוש והתאמה מחדש. אז אם אתם רוצים לשים תקליט ישן ולהתרווח על כורסא משנות ה 60, ביקור ברטרו פלורנטין יאפשר לכם ליהנות מכל אלה, ועוד.

 פטיפונים ישנים חברת סוני

לשמר את העבר

רבים מאיתנו שומרים פינה חמה בלב לאותם פטיפונים ישנים או גרמפונים, ואפילו מכשירי הרדיו משנות החמישים. אלו, מעניקים לנו את האפשרות לא רק לשמר את העבר, אלא ליהנות ממנו, גם כאשר אנחנו חייבים בסביבה המודרנית. זה לא סוד, כי בכל רחבי העולם, ישנם אספנים רבים המחפשים אחר פטיפונים ישנים וכמובן ריהוט וינטג' וחפצי רטרו, אותם ניתן לשלב גם במרחב מחייה המעוצב בסגנון מודרני. כל מה שצריך זה רק למצוא את המקום הנכון בו ניתן לגלות את כל אותם פריטים שנשתמרו, ולבחור לנו בדיוק את סוג הפריט שיתאים לנו וישדרג לנו את מרחב המחייה.

פטיפונים ישנים למכירה

אסתטיקה וצליל

לפטיפונים ישנים יש לא רק צליל מיוחד, אלא גם אסתטיקה מיוחדת. בין אם אתם דווקא רוצים להאזין לאוסף התקליטים שלכם, או שאתם מחפשים אחר פריט נוי או עיצוב שיוכל לשדרג את האווירה, הרי ששילוב של פטיפונים ישנים לצד מערכות סאונד מתקדמות, או דווקא ליד מזנון העשוי מפלסטיק צבעוני, יוכל לתת לנו את הטון הנדרש ליצירת אווירה עיצובית מיוחדת וחד פעמית. הוספה של פטיפונים ישנים במרחב המחייה המודרני מחזירה אותנו בדיוק אל אותה אווירה של שנות ה 60 וה 70, והיא בהחלט הולכת יד ביד עם כל סוג של עיצוב או סגנון. ברטרו פלורנטין תוכלו למצוא מגוון רחב של פטיפונים ישנים כמו גם ריהוט וכלי נוי מתקופות שונות, בעיקר משנות ה 60 ו 70, שנים בהן לאסתטיקה היתה משמעות מיוחדת, חומר מיוחד וגם צליל ייחודי ותקופתי, שעדיין מאפשר לנו ליהנות ממנו, בין אם באמצעות האזנה ובין אם באמצעות העיצוב.


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved