פטיפון ישן

 

לפטיפון הישן של שנות ה 60 וה 70 יש לא רק צליל מיוחד, אלא גם מראה יוצא דופן, כזה שאולי נשתכח מן העולם. בקרב האספנים והחובבים, גם של המוזיקה וגם של העיצוב, הפטיפון הישן הוא בהחלט מוצר שחובה להתהדר בו, בין אם הוא מונח על מזנון של שנות החמישים, או על שידת זכוכית ומתכת מודרנית – אלו, יוצרים יחדיו אווירה חד פעמית וייחודית. קפיצה קטנה לרטרו פלורנטין, המתמחה בריהוט וינטג' ורטרו, מגלה לנו סודות נחבאים של שנים עברו, כאלו שבהחלט הביאו משמעות עמוקה, ומאפשרת לנו להמשיך וליהנות מהם גם היום.

פטיפון ישן למכירה

לא רק לחובבי המוזיקה

רבות נאמר על הפטיפון הישן, על הצליל המיוחד היוצא בזכות המחט החורטת את חודה על גבי תקליט הויניל, אך מעבר לכך, לפטיפון יש משמעות וסימבוליקה עמוקה ביותר. היא גם מסמלת תקופה, והיא בהחלט מאפשרת לנו ליהנות גם מהאלמנטים העיצוביים של אותו מכשיר חשמלי שמפיק צלילים. כל חובב וינטג' יודע, כי אם רוצים להוסיף טאץ' ייחודי לסביבת המחייה העיצובית, הרי ששילוב של פטיפון ישן יעשה את העבודה בקלות וביעילות בכל מקום שרק תחליטו להציב אותו ובכל מרחב קיים.

 פטיפון ישן כולל תקליטים

בין המושמע לנראה

פטיפון ישן משלב בין שני אלמנטים, האחד של קול והאחד של מראה. השילוב בין הצליל הנושן שמופק מהפטיפון לבין המראה המעוצב הוינטג'י, מביאים למעשה את רוח התקופה בצורה הטובה ביותר ואולי אפילו המשמעותית ביותר. זו הסיבה אולי, כי כל חובב וינטג' או רטרו ירצה להשיג לעצמו פטיפון ישן ואיכותי, כזה שעדיין מסוגל להפיק את אותם צלילים מהפכניים. רטרו פלורנטין, אשר מתמחה בחידוש של מוצרי רטרו ווינטג', מציעה את המגוון הגדול ביותר של פטיפונים ישנים, אשר גם נשתמרו מבחינת האיכות והסאונד וגם מבחינת העיצוב שלהם. רטרו פלורנטין מזמינה אתכם להתרשם ממגוון רחב של ריהוט וינטג' ומוצרי וינטג' ייחודיים, בין אם פטיפונים, מכשירי רדיו, שולחנות, כסאות, ספות, תאורה, חפצי נוי ואספנות. כל המוצרים עברו חידוש והתאמה, כך שתוכלו ליהנות מהם לעוד שנים רבות.

פטיפון ישן ותקין


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved