עיצוב רטרו

ישנה נטייה לחשוב כי עיצוב רטרו מאפיין בעיקר את בתיהם של הדור הצעיר. אומנם נכון כי ניתן לראות מקרים רבים בהם זוגות צעירים בוחרים לעצב את ביתם בסגנונות רטרו משתנים, עם ריהוט וינטאג' ולא מעט טאץ' אישי, אך עם זאת, בשנים האחרונות ניתן לראות עיצוב רטרו בבתי משפחות רבים וכן בעיצובי פנים המתבצעים באופן מקצועי. מעבר לכך, הולכת ורווחת התופעה על פיה גם בתי עסק בתחומים שונים ובמיוחד בתי עסק בתחום הספא, הקוסמטיקה, הטיפוח והיופי שבים לעצב את החלל במגוון שיטות שונות של עיצוב רטרו. 

חשוב להבין כי ריבוי הבחירה בשיטה של עיצוב רטרו אינה מקרית. אחד היתרונות הבולטים ביותר של עיצוב רטרו הוא מעין יכולת קסומה להפוך כל יום אפור ליום צבעוני ומלא חיים. מעבר לכך, יש בבחירה של עיצוב רטרו הכרזה כי ניתן לצרף פריטי ריהוט, תמונות וחפצים שונים, מתקופות שונות ובסגנונות אחרים ובלבד שהדבר ייעשה בטוב טעם ולשביעות רצונם של דיירי הבית.

כאשר מגבשים החלטה לעצב את הבית בסגנון של עיצוב רטרו, לא תמיד ברור איך וכיצד לאסוף את הריהוט המתאים, לצד הטקסטיל או התמונות הנדרשות. אחרי הכול, עיצוב רטרו הוא עדיין נישה השמורה למיעוט יחסי ועל כן, מנשאר סגנון העיצוב הזה כל כך ייחודי ומרשים. עניין חשוב מאין כמותו יהיה לרכז את מלוא הצרכים העיצובים שלנו במקום אחד. אחרת, בהחלט ייתכן שנמצא את עצמנו מבזבזים זמן רב ולא מעט משאבים על מנת להתאים בין חלקי הפאזל השונים, מתכננים טיול בעולם ? לחרוש על ריהוט רטרו עתיק ? נשמח להמליץ על שירות הוצאת ויזה לארה"ב שיעניק לכם נסיעה בראש שקט!

במקרים אלו, "רטרו פלורנטין" בהחלט יכולה להתגלות במהרה כברירה הכדאית והמשתלמת ביותר. כל פנייה לנציגיה המקצועיים של חברת "רטרו פלורנטין" תענה במקצועיות ותבטיח כי נרהט את הבית במאקסימום איכות ומינימום מחיר.

 


הקודם   1 2 3 4 5 6 7   הבא

עיצוב


 


תאור-ספה שנות ה-60


משוחזרת למצב המקורי


מחיר- נמכר 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved