עיצוב וינטאג

 

עיצוב וינטאג' בבית הינו עיצוב אשר מתכתב עם תקופה שעברה. לא מדובר ברהיטים שהיו פופולאריים לפני עשור, אלא לפני עידן או תקופה של עיצוב. רהיטים ופריטי עיצוב החל משנות ה 20 ועד שנות ה 70 נכנסים בהחלט תחת ההגדרה של עיצוב וינטאג' ואם אתם רוצים לשלב מספר פריטים ייחודיים גם בבית שלכם, אתם מוזמנים להגיע אל רטרו פלורנטין וליהנות ממגוון עשיר של פריטי עיצוב וינטאג' וריהוט וינטאג' שעברו שחזור ושימור.

 עיצוב וינטאג לבית

הייחודיות של עיצוב וינטאג'

עיצוב וינטאג' טומן בחובו קסם מיוחד, קסם של תקופה ושל היסטוריה. מאחורי כל רהיט או פריט יש סיפור משלו, וגם אם אנחנו לא יודעים בדיוק מה הסיפור, הרי שמדובר ברהיט שיש לו ערך מיוחד משלו. אנחנו לא חייבים לרכוש דווקא פריטי ריהוט ממעצבים ידועים או מפורסמים של התקופה, אלא בהחלט יכולים להסתפק גם בפריטים שהיו בייצור המוני יותר או פשוט יותר. עצם העובדה כי יש לנו פריט היסטורי או תקופתי, יעניק את העומק הנדרש בעיצוב הכולל של הבית, ויהפוך אותו למקום מיוחד יותר, גם כאשר מדובר בדירה סטנדרטית או פשוטה.

עיצוב וינטאג תמונות

בין המקורי לחיקוי

היום אנחנו יכולים למצוא שורה שלמה של רהיטים שלמעשה לוקחים אותנו אל אותו עיצוב וינטאג' אך למעשה יוצרו בימינו אנו. אנחנו יכולים להפוך את המטבח שלנו למטבח בסגנון וינטאג' על ידי עבודת נגרות, או לבנות ארון בגדים בסגנון העתיק. אך כאשר מדובר באספנים אמיתיים, אין ספק כי לפריט או לריהוט המקורי אין כל תחליף, ולכן הם מחכים, מצפים ומחפשים אחר פריטי הריהוט המיוחדים, המגיעים אלינו מכל רחבי העולם. אותם רהיטי וינטאג' מקוריים עוברים שיפוץ וחידוש על מנת להחיות אותם ולאפשר להם להשתלב בכל מרחב מגורים עדכני ומעוצב. רטרו פלורנטין תוכלו למצוא מגוון עשיר של פריטי ריהוט ועיצובו וינטאג'. כל הרהיטים והחפצים עברו ניקוי, שיפוץ ושימור מקצועי, על מנת להחזיר להם את הזוהר ולהפוך אותם למיוחדים עוד יותר. אם אתם מחפשים אחר מקוריות וייחודיות, רטרו פלורנטין הוא המקום עבורכם.


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved