ספות וינטאג

 

מה יש ברהיטי וינטאג' שאנחנו כל כך אוהבים? מדוע לבחור לרכוש ספות וינטאג' ולא ספות חדשות? ומה הייחודיות שיש לאותם פריטים. מה יש באותה תקופה שאנחנו כל כך אוהבים? רטרו פלורנטין, המומחית בתחום רהיטי וינטאג', מנסה לעשות לנו קצת סדר בעניין.

 ספות וינטאג תיקון

בין ישן לחדש

מגמות העיצוב בעולם הולכות בכמה כיוונים, חלק בוחרים לצעוד קדימה, ואחרים דווקא חוזרים קצת אחורה, אלא המקורות. אנחנו יכולים לראות את טרנד הוינטאג' צץ בכל מקום, בין אם בתוכניות טלוויזיה שעושות מחווה לתקופה, כמו מד-מן, ובין אם בבגדים ובעיצובים שונים של מוצרים. אותו דבר בדיוק אנחנו יכולים למצוא גם כאשר מדובר בריהוט ובעיצוב לבית. את מגמת העיצוב של הוינטאג' אנחנו יכולים לראות בשני אופנים שונים, או באמצעות פריטים חדשים לחלוטין שעושים מחווה לתקופה, או באמצעות פריטים מחודשים ומקוריים מהתקופה עצמה. פריטי הוינטאג' מקבלים תפנית מחודשת על ידי עיצוב מחדש או על ידי חידוש של הרהיט. וכאשר מדובר ברהיטים כמו ספות וינטאג' נדמה כי הרוב יחפשו לרכוש דווקא את המקורי והמחודש, ולא את המועתק.

ליהנות מעיצוב מקורי

ספות וינטאג' מביאות איתן לא רק ניחוח של תקופה ושל עיצוב, אלא גם נוחות מסוג אחר. אנחנו יכולים לראות כי ספות וינטאג' הפכו להיות מאוד מאוד מבוקשות, בשל היופי שלהן, אך גם בשל העיצוב המינימליסטי, שמתאים מאוד לדירות המגורים הקטנות והעירוניות. העיצוב המקורי של ספות וינטאג' משתלבות באופן מושלם עם כל סוג של עיצוב ועם כל סוג של סביבה, ועל כן הן הפכו להיות מבוקשות ואהובות כאחד. אם אתם רוצים ליהנות מעיצוב מקורי של ספות הוינטאג', הרי שבחנות של רטרו פלורנטין תוכלו למצוא מגוון רחב ועשיר של רהיטים תקופתיים, שעברו חידוש והתאמה. רטרו פלורנטין מזמינה אתכם ליהנות ולהתרשם ממגוון רחב של ספות וינטאג' ורהיטים תקופתיים משנות החמישים והשישים, כמו גם רהיטים עתיקים ופריטי נוי ייחודיים. כל הריהוט ואביזרי העיצוב עברו חידוש ושיפוץ על מנת שיוכלו לשמש אתכם כהלכה ובאופן אידיאלי ונוח.

 ספות וינטאג לפני ואחרי


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved