ספה וינטאג

 

ספה וינטאג' היא לא עוד ספה ישנה שמצאנו אצל סבא או סבתא והחלטנו לגרור אותה אל הבית שלנו, לספת וינטאג' אמיתית יש ניחוח של יוקרה, של היסטוריה ושל אמירה עיצובית שעדיין מהדהדת ומשפיעה רבות גם על התקופה שלנו. אם אתם רוצים באמת ליהנות מספת וינטאג' ייחודית ומקורית, אתם מוזמנים להגיע אל רטרו פלורנטין ולהתרשם מהמגוון העצום של רהיטי וינטאג' שעברו שיפוץ וחידוש ביד מקצועית, חמה ואוהבת.

ספה וינטאג מחיר

ספה עם ערך

לספת וינטאג' יש ערך אסתטי גם בימינו אנו, ולשם כך, אנחנו חייבים לשים לב להבדלים השונים בין עוד ספה ישנה לבין ספה שיש לה את אותה אמירה עיצובית. קווים נקיים, ידיות ורגלי עץ מלא, בחירת בדים נכונים – אלו מהווים נקודות ראשוניות לספה שיש לה ערך עיצובי גם היום. ספה וינטאג' היא ספה שיש לה אמירה בכל מקום בו נחליט להציב אותה, היא תוכל לשלוח אותנו ישירות אל תקופה או אווירה של שנות החמישים והשישים, והיא בהחלט תעניק נופך ועניין רב בכל חלל.

 ספה וינטאג תיקון

חידוש ושיפוץ ספות

אז לפני שאתם מתרווחים לכם על איזו ספת וינטאג' שמצאתם בשווקים, או אצל מכרים, אתם צריכים לדעת, כי בכדי להחזיר עטרה ליושנה, יש צורך בחידוש של הספה. בדרך כלל, ספות הוינטאג' הישנות זקוקות לטיפול במסדי העץ וברגלי העץ, לרוב בעבודת שיוף ומריחה של לכה לגימור. כמו כן, יש צורך לטפל בכריות הישיבה ובמשענת, על ידי החלפה של הבד. ניתן לבחור בבדים המתכתבים בדיוק עם רוח התקופה של שנות החמישים, או דווקא להיות נועזים ולבחור בדוגמאות מודרניות יותר. עבודת החידוש והשיפוץ עצמה, נעשית תוך הבנה אמיתית של אופני העיצוב ושל החומרים מהם עשויה הספה, על מנת לשמור את אותן איכויות טבעיות ואת אותה האמירה העיצובית. אם אתם תרים אחר ספה וינטאג' אמיתית, מקורית וייחודית, ברטרו פלורנטין תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של ספות איכותיות ומחודשות, תוך יכולת התאמה של הספה אל הסגנון או אל העיצוב שמדבר אליכם.

 ספה וינטאג למכירה


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved