מעצבי רהיטים

ניתן להבחין בין שני סוגים עיקריים של מעצבי רהיטים: מעצבי רהיטים תעשייתיים ולעומתם מעצבי רהיטים אומנותיים. ככלל, מעצבי רהיטים תעשייתיים יהיו אלו המייצרים רהיטים באופן המוני. רהיטים מהסוג הזה יהיו במרבית המקרים נטולי טאץ' אישי ובעלי סגנון אחיד וניטראלי. במקרים אחדים, נוכל בהחלט להסתפק ברהיטים אלו. כאשר יש לנו צורך שכל תכליתו היא פונקציונאלית ניתן להסתפק ברהיטים שעוצבו על ידי מעצבי רהיטים מהסוג הזה.

לעומת האפשרות הזאת, קיימת גם אפשרות של מעצבי רהיטים אומנותיים. אלו, מגדירים עצמם בדרך כלל כאמנים ומתייחסים לכל רהיט כאל יצירה של ממש. לא אחת, בוחרים מעצבי רהיטים אלו בחומרים ייחודיים יותר דוגמת עץ מלא, ברונזה או מגוון מיני אלו. להצבתם של רהיטים בסגנון הזה בסלון יתרונות רבים. מלבד היותם מוסיפים ייחודיות לחלל החדר, יש ביכולתם גם לתת מענה מתאים ומדויק יותר לדרישתנו השונות. מעצבי רהיטים מקצועיים ידעו לצור רהיטים קטנים וקומפקטיים עבור דירות קטנות וריהוט גדול ומאסיבי יותר עבור דירות גדולות במיוחד. אי התייחסות לעניין זה עלול להוביל אל כך שריהוט קומפקטי "ייבלע" בתוך השטח הגדול ולא ייצור את המראה הרצוי והמבוקש ולהפך, ריהוט גדול בבתים קטנים יגרום לבזבוז מקום ולניצול שגוי של המרחב.

בשורה התחתונה, עיצוב רהיטים שיתבצע על ידי מעצבי רהיטים מקצועיים יבטיח שאכן יהיה מדובר על רהיט איכותי ואפקטיבי ועל מנת להבטיח כי אכן נבחר בריהוט כזה חשוב גם לבחור את החברה אשר ממנה נזמין את השירות. פנייה לחברת "רטרו פלורנטין" תתברר במהרה כבחירה טובה וכדאית, הן מבחינת טיב המוצרים, הן מבחינת טיב השירות והן מבחינת המחיר. הצטרפו עוד היום לאלפי הלקוחות המרוצים של חברת "רטרו פלורנטין" ורהטו את ביתכם בהנאה גדולה.

 


ספריה
ספריה

הקודם   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   הבא

מעצבי

ספריה


 


 תאור-ספריה ושולחן עבודה


 שנות ה-60


 מחיר-נמכר 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved