מנורות מעוצבות

מנורות מעוצבות יכולות לשנות את עיצובו של כל חלל ללא היכר. חשוב להבין כי לרכישתן של מנורות מעוצבות יש להתייחס תוך בחינתם של שתי פרמטרים שונים. ראשית, מנורות מעוצבות תופסות מקום פיזי בחלל החדר ועל כן, יש להתייחס לצורתם הפיזית. סוג אחד של מנורות מעוצבות יכולות להיות מנורות המשתלשלות מהתקרה בעוד שלעומתן, מנורות מעוצבות יכולות להיות גם בדמות עמודי תאורה או מנורות שולחן. בשלב הזה, נכנס לתמונה גודלו של החלל. כאשר מדובר על חלל גדול באופן יחסי, מנורות מעצבות בדמותם של עמודי תאורה יוכלו לצור אווירה ייחודית ומרשימה. עם זאת, כאשר מדובר על בתים קטנים יותר, רצוי ומומלץ להעדיף מנורות תקרה. עם זאת, חשוב לזכור כי לעיתים הצבתן של מנורות מעוצבות רצפתיות אפשריות עבור "שטחים מתים" בחדר  - מה שיוביל אל ניצול מקסימאלי של החלל ויאפשר ליהנות מהיתרונות של עמודי תאורה.

העניין השני שיש להתייחס אליו הוא סוג האור המתבקש וכמות האור הנדרשת. עבור חדרי עבודה או ילדים למשל, יש צורך בכמות אור גדולה יותר מאשר בעבור הול כניסה או עוד מיני אלה. חשוב להבין כי מנורות מעוצבות יכולות לענות על שני סוגי הצרכים הללו. אך עם זאת, חשוב שבחירתם תעשה בהאמה מלאה לצרכים שלנו. ניתן להפריד בין בתים וארים מאוד ובין בתים שאינם נחשפים לאור רב באופן יחסי דוגמת פארטרים או דירות בבניינים משותפים. במקרים כאלו, סביר שיהיה צורך להציב יותר מנורות מעוצבות מאשר במקרים אחרים. לחברת "רטרו פלורנטין" מלוא הידע והניסיון הדרושים על מנת להתאים לכל בית, לכל צורך ולכל לקוח את סוג התאורה המתאים ביותר עבורו. כל זאת, תוך מחויבות לשירות האיכותי ביותר וסטנדרטים גבוהים ביותר של עיצוב.


הקודם   1 2 3 4 5   הבא

מנורות


 


דגם-


תאור-


מחיר-נמכר 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved