מטבחים כפריים

מטבחים כפריים מגיעים במגוון עיצובים וצורות. ישנם מטבחים כפריים מודרניים וכן מטבחים כפריים מסורתיים שיש להם ניחוח של פעם. עיצוב מעניין של מטבחים כפריים מגיע כאשר המטבח ספון כולו בעץ בצבע כהה עם שיש כהה גם הוא. במטבח כזה יש הרבה חום וביתיות. מטבחים כפריים יכולים להכיל גם אי כמו שיש במטבחים מודרניים. מטבחים כפריים לא חייבים להיות רק יפים. היום מעצבים מטבחים כך שיהיה בהם הרבה מאוד שטח אחסון ולמרות שהמטבחים האלה מעוצבים בסגנון מסורתי, הם נותנים פתרונות אחסון מודרניים נפלאים. מטבחים כפריים יכולים להגיע עם עשרות מגרות ודלתות שניתן לאחסן בהם הכול. את המראה של מטבחים כפריים בעיצוב רהיטים מסורתי יכולים להשלים כסאות עץ מגולפים עם מושבים בגילוף עץ יפיפה, או כריות מושב אדומות.

אביזרים של מטבחים כפריים

מכיוון שמטבחים כפריים מסורתיים מגיעים בצבעים חמים, כדאי להוסיף להם אביזרים שגם הם עשויים בצבעים חמים כמו צבע חום, אדום, ירוק בקבוק ועוד צבעים שמשתלבים יפה עם מטבחים כפריים מסורתיים. מומלץ לעצב מטבחים כפריים מסורתיים בתוך מטבח שנמצא בתוך שטח עיצובי פתוח. מתחם פתוח יחמיא מאוד לכל מיני מטבחים כפריים. סוג של עץ שנותן גוון אדמדם אך לא כבד מידי הוא עץ האורן שהוא עץ איכותי ולא יקר יחסית שנותן חום אך גם מעין קלילות ותחושת מרווח במטבח.

שילוב חומרים מגוונים בתוך מטבחים כפריים

ניתן לשלב במטבחים כפריים, שמבוססים בעיקר על עץ, גם חומרים נוספים כגון זכוכית, מתכת ועוד חומרים ששוברים את תחושת העץ שנותנת מעט כבדות ועומס. אנשים היום אינם חוששים לשלב חומרים נוספים, אשר משתלבים עם מראה העץ של מטבחים כפריים. כך, למשל, באזור התנור או בכל מכשיר חשמלי אחר ניתן לראות היום בתוך מטבחים כפריים משטחים של פלדת אל חלד ולא של עץ ודווקא השילוב של חומרים נותן גוון מעניין למטבחים אלה. עוד אלמנט שמשלים יפה מטבחים כפריים הוא אבזור חמים אשר משלים את המראה ונותן מגע אישי של בעלי המטבח. נברשות עם שיבוצי אבנים חצי טובות או פיסול בזכוכית צבעונית או שילוב אביזרים בעיצוב מסורתי שישתלבו על השיש של מטבחים כפריים ועל האי של המטבחים.

נשאלת השאלה האם לשלב רצפת עץ באותו גוון עץ חם ומלא כמו צבע הארונות בתוך מטבחים כפריים?
התשובה היא שהדבר תלוי בתחושה שלכם. ההחלטה הקלאסית המסורתית היא אכן לשלב רצפת עץ פרקט בצבע חום אדום כמו העץ של הארונות אך דווקא במטבחים כפריים מודרניים יותר נוהגים היום לשלב ריצוף בצבע שונה, בהיר, כהה או אפילו שחור כדי לשבור את הרצף של ארונות העץ שיוצרים מעין כבדות ודחיסות למרחב של מטבחים כפריים.


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved