כורסאות וינטאג

 

להחיות מחדש פריטי ריהוט ישנים היא גם החלטה עיצובית, אך גם החלטה כלכלית. אם אתם רוצים לשמר את האיכויות ואת ההיסטוריה העיצובית של העבר, הרי שבאמצעות חידוש כורסאות וינטאג' אנחנו יכולים להשיג מראה נהדר שלא ניתן לאתר בשום מקום. השילוב בין כורסאות וינטאג' לבין פריטי ריהוט מודרניים הולכים דווקא יד ויד, וכך, אנחנו גם נהנים מכל העולמות וגם מעשירים את המראה של הבית.

 כורסאות וינטג חידוש

לא חייבים לזרוק

לא תמיד אנחנו צריכים לזרוק את הריהוט הישן שלנו, בעיקר כאשר מדובר בכורסאות או בספות ישנות, שלעיתים נדמה לנו כי זמנם עבר. אם מדובר בריהוט עתיק או בריהוט וינטאג' הרי שהערך העיצובי של המוצר הינו גבוהה במיוחד, ולכן, אל לכם לזרוק אלו, אלא לשפץ אותו. שיפוץ כורסאות וינטאג' גם יעניק לכם חיסכון כלכלי וימנע מכם את הצורך להשקיע את כספכם ברכישה של שולחן חדש, וגם יאפשר לכם להתהדר בחלל המגורים בכורסא מיוחדת שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר.

 כורסאות וינטאג תמונות

שיפוץ ושימור

שיפוץ ושימור של כורסאות וינטאג' הינה עבודה המצריכה יכולת טכנית וידע מקצועי, ולכן, ישנם מומחים בתחום של שיפוץ ושימור רהיטים. באמצעות כלים מקצועיים, הבנה של תקופת העיצוב ושימוש בחומרים איכותיים ניתן להגיע לכדי רמת גימור גבוהה במיוחד, כזו שתוסיף את הערך האמיתי לאותו פריט, תחזיר לכורסא את הנוחות ואת הרכות שלה, וגם תשמר את המראה המעוצב התקופתי. זוהי גם ההזדמנות שלכם להביא אמירה אישית משלכם לאותו פריט ריהוט עתיק, בין אם בבחירת צבע לגוף הכורסא או בבחירת בדי הריפוד. חידוש כורסאות וינטאג' מאפשר לכם לחסוך כסף על רכישה של כורסא חדשה, וכמובן מעניק לכם את ההזדמנות להתהדר בפריט ריהוט ייחודי שלא תמצאו אצל אף אחד אחר. רטרו פלורנטין מזמינה אתכם ליהנות ממגוון רחב של כורסאות וינטאג' ופריטי וינטאג' מעוצבים וייחודיים שעברו חידוש, שיפוץ ושימור. כמו כן, אם יש לכם רהיט ישן אותו אתם רוצים לחדש, ברטרו פלורנטין ישמחו לעמוד לשירותכם ולהחזיר לרהיטים הישנים שלכם את האיכויות הטבעיות והמקוריות.

 כורסאות וינטז מעוצבות


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved