חידוש רהיטים

 

חידוש רהיטים מאפשר לנו להעניק לפריטי הריהוט הישן שלנו מראה חדש ועדכני, או להחזיר להם את הזוהר שנשחק עם השנים. פעמים רבות, שרפרף ישן, כוננית רעועה או אפילו כורסא מרופטת יכולים להפוך לפריטי ריהוט נחשקים במיוחד, בזכות יכולת החידוש שלהם. רטרו פלורנטין, המתמחים בתחום של חידוש רהיטים, מזמינים אתכם להתרשם מגלריה רחבה של רהיטים ופריטי נוי מחודשים, כמו גם מעניקים לכם את ההזדמנות לחדש את הרהיטים הישנים שלכם, ולהפוך אותם לייחודיים, מעניינים ומרתקים בכל פינה בבית.

חידוש רהיטים מקצועי

היופי שבחידוש רהיטים

בכל רחבי העולם ישנם אספני רהיטים שעוסקים בתחום של חידוש רהיטים מתוך אהבה אמיתית לדבר. מדובר גם ביכולת שלנו לשמר עיצובים תקופתיים ולהעניק להם מראה מחודש, או לשמור על המרקם הטבעי שלהם, וגם ברצון להיות אקולוגיים ולעשות שימוש חוזר בחומרים. חידוש רהיטים מצריך מאיתנו קצת חום ואהבה, אך גם ידע ויכולת מקצועית בתחומי הנגרות או הריפוד, על מנת לחדש את הרהיט ולהעניק לו מראה אסתטי יפה ומעודכן. רהיטים שעוברים חידוש תמיד יתפסו את הלב, ותמיד יעוררו השתאות, כך שאף אחד לא יוכל להישאר אדיש אליהם.

 חידוש רהיטים מודרני

להחזיר עטרה ליושנה

אחד האלמנטים המושכים ביותר בתחום של חידוש רהיטים הינו החומר עצמו. אם היום, אנחנו יכולים לראות רהיטים רבים שעשויים מחומרים קלים ומתכלים, הרי שבעבר, בשנות החמישים והשישים, החומר המנצח והשלט בכל תחום היה העץ הטבעי. מאחר והיום, רכישה של פריטי עץ מלא הינה יקרה מאוד, הרי שחידוש של רהיטי עץ מעניקים לנו את היכולת לבצע שימוש חוזר באותו חומר, וליהנות מרהיט איכותי שימשיך איתנו לאורך שנים רבות וארוכות במינימום של בלאי. אותם רהיטים או חפצים שהסתרנו או אחסנו, יכולים עתה, לאחר שיפוץ וחידוש, לזכות בחזרה במקומם, ולהפוך לפריטי ריהוט ייחודיים ונדירים כאחד, וגם שימושיים במיוחד. רטרו פלורנטין מזמינה אתכם ליהנות מתהליך חידוש רהיטים ולהחזיר עטרה ליושנה. במקום להשאיר את הרהיטים הישנים עזובים ובלויים, ניתן, באמצעות ידיים מקצועיות ואמנותיות, להביא את הרהיט למקום של כבוד, וליהנות מפריט ריהוט ייחודי וחד פעמי בכל חלל שרק נחפוץ.

 חידוש רהיטים במרכז


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved