חידוש רהיטים עתיקים

 

לכל רהיט עתיק יש את גם העיצוב הייחודי שלו, אך גם את הסיפור שלו. זו הסיבה כי רהיטים עתיקים מוטב תמיד לא לזרוק, אלא לשמר ולחדש. על ידי חידוש רהיטים עתיקים תוכלו ליהנות מפריט ריהוט ייחודי וחד פעמי שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. רטרו פלורנטין הינה חברה המתמחה בחידוש של רהיטים עתיקים ורהיטי רטרו ווינטז'. עם רטרו פלורנטין תוכלו ליהנות מעבודת חידוש רהיטים עתיקים ברמת גימור גבוהה במיוחד, תוך שימוש האלמנטים הייחודיים לכל פריט וחפץ.

 חידוש רהיטים עתיקים ייעוץ

להתחדש בישן

למעשה, כאשר מדובר בריהוט עתיק, בין אם ריהוט עתיק שרכשנו זה עתה ובין אם ריהוט עתיק שעובר בירושה, הרי שעבודת החידוש הינה חשובה במיוחד, גם מבחינה בטיחותית וגם מבחינה אסתטית. לפני שנוכל לעשות שימוש כהלכה ברהיט, אנחנו חייבים להיות בטוחים כי הוא יציב מספיק – בעיקר כאשר מדובר בארונות, מזנונים, שידות או שולחנות. רק לאחר מכן, נוכל לגשת אל תהליך החידוש החיצוני של פריט הריהוט, תוך בחירה של צבעים מודרניים או עזים, או בחירה של שימור האיכויות הטבעיות או ההיסטוריות של פריט הריהוט. כך, אנחנו למעשה הופכים את הישן לחדש ומתחדשים בפריט ריהוט מיוחד.

 חידוש רהיטים עתיקים בתל אביב

ליהנות מניחוח היסטורי

כאשר מדובר ברהיטים עתיקים, אנחנו בהחלט יכולים ליהנות מהאסתטיקה העיצובית של התקופה הנדונה, אך גם מהסיפור שעומד מאחורי החפץ או פריט הריהוט. בין אם יש לרהיט סיפור משפחתי או סיפור היסטורי, בין אם הוא מסמל תקופה או עידן – אלו, בהחלט מוספים נופח עיצובי וייחודי לכל חלל ולכל מקום. ההיסטוריה שאופפת את פריטי הריהוט העתיקים מאפשרת לנו ליהנות מן העבר גם בעידן החדש ומעניקה לנו את היכולת לשמר את ההיסטוריה בתוך סביבת המגורים המודרנית. רטרו פלורנטין הינה חברה המתמחה מזה שנים רבות בתחום של חידוש רהיטים עתיקים. אם יש לכם רהיטים עתיקים אותם אתם מעוניינים לחדש, או אם אתם מחפשים אחר רהיטים עתיקים מחודשים או משופצים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם רטרו פלורנטין וליהנות מיכולת מקצועית ומשירות אישי ואדיב.

 חידוש רהיטים עתיקים גלריה


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved