חידוש רהיטים מעץ

 

חידוש רהיטים מעץ מצריך מאיתנו גם ידע וגם יכולת, מאחר ולא תמיד מדובר רק בצביעה של העץ, אלא פעמים רבות גם בתיקון של המוצר או הרהיט עצמו. רטרו פלורנטין, אשר מתמחים בתחום של חידוש רהיטים מעץ ישמחו גם לבצע בעבורכם חידוש של רהיטי העץ הישנים שלכם, וגם להציע לכם מגוון רחב וייחודי של רהיטי עץ מחודשים שיוסיפו חן ואסתטיקה לכל סביבת מגורים או מקום עבודה, וכמובן, גם יחסכו לכם לא מעט כסף על רכישת רהיט עץ חדש.

 

 חידוש רהיטים מעץ בשפלה

תיקון ותחזוקה ראשוניים

כאשר מדובר על חידוש רהיטים מעץ אנחנו קודם כל חייבים לבדוק את מצב הרהיט עצמו. אם הרהיט לא אוחסן כהלכה, אנחנו פעמים רבות עלולים למצוא ריקבון או עובש, ואפילו תולעים – במקרים מסוימים נוכל לטפל בהם, אך ישנם פעמים בהם יומלץ פשוט לזנוח את הפרויקט. כאשר מדובר ברהיטים שנשמרו בצורה טובה, לעיתים, יש צורך לבצע התאמות או חיזוקים על מנת לייצב את הרהיט לפני שנתחיל לטפל בצורה החיצונית שלו. כמו כן, אנחנו יכולים לבדוק האם מידות הרהיט מתאימות לנו, או שאנחנו רוצים לשנות מידותיו ולהתאימו לחלל.

 

 חידוש רהיטים מעץ בחולון

צביעה וגימור

השלב הבא יהיה לשייף את רהיט העץ על מנת להוריד את שכבות האבק או הכתמים שנדבקו לעץ. שיוף נכון יאפשר לנו להכין את הרהיט בצורה האופטימאלית לקראת צביעתו. לאחר השיוף, אנחנו ניגשים אל בחירת הצבע, כאשר יש צורך לבחור בצבע המתאים לעץ. חשוב מאוד לבצע צביעה איכותית, על מנת למנוע סדקים, פיצוצים או טיפות צבע על גבי משטח העץ. יש לצבוע בשתי שכבות על מנת ליצור מראה אטום. השלב האחרון יהיה מריחה של שכבת לכה, על מנת להעניק גימור איכותי ולשמור על הצבע לאורך זמן. רטרו פלורנטין מתמחה בעבודת חידוש רהיטים ישנים. ברטרו פלורנטין תוכלו ליהנות ממגוון רחב וייחודי של רהיטי עץ מחודשים ברמת הגימור הגבוהה ביותר. אם יש לכם רהיט עץ אותו אתם מעוניינים לחדש, אתם מוזמנים להגיע אל רטרו פלורנטין וליהנות מעבודת חידוש איכותית ומקצועית כאחד.

 

 חידוש רהיטים מעץ איכותי


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved