חידוש כורסאות

 

לתת חיים חדשים לכל פריט של ריהוט היא לא רק החלטה כדאית כלכלית, אלא גם החלטה עיצובית איכותית. ומדוע? שימוש חוזר ברהיטים עתיקים או ישנים מאפשר לנו ליהנות מפריטי ריהוט חד פעמיים שלא נוכל למצוא בשום מקום אחר, וכמובן, ליהנות מאותה ייחודיות חד פעמית אצלנו בבית או במקום העבודה. אחת הדוגמאות הנפוצות ביותר בתחום של חידוש רהיטים הינו חידוש כורסאות או ספות. עם ידע ברפדות ובנגרות, ועם מגע של אמנות, חברת רטרו פלורנטין מזמינה אתכם ליהנות מעבודת חידוש כורסאות וספות ברמת גימור גבוהה במיוחד. במקום לזרוק לפח במקום לזרוק לפח את הכורסא הישנה שלכם, אתם יכולים פשוט לחדש אותה. ייתכן ואתם תוהים כיצד ניתן לגבור על בעיית הריפוד הישן או הלא מעודכן, או איך להחזיר את הכורסא למצבה הראשוני, כדי שתהייה רכה ונוחה, למעשה – מדובר במשימה קלה במיוחד. במקום לזרוק לפח, אתם מוזמנים להגיע אל רטרו פלורנטין וליהנות מעבודת חידוש כורסאות וספות ברמה גבוהה ביותר. כל שעליכם לעשות הוא רק לבחור את סוג הריפוד המתאים לכם, ולחלל בו אתם מעוניינים להציב את הכורסא, וליהנות מעבודת חידוש איכותית ומוקפדת.
 
חידוש כורסאות במרכז

 

הכדאיות שבחידוש

 חידוש כורסאות משלב למעשה מספר פרמטרים עיקריים, שהופכים את עבודת החידוש לכדאית במיוחד. ראשית, אין ספק, כי מבחינת המחיר, יהיה זה זול יותר לחדש את הכורסא במקום לרכוש כורסא חדשה. שנית, חידוש כורסא ישנה או בעלת עיצוב רטרו מאפשר לכם ליהנות מפריט ריהוט ייחודי, ושלישית, חידוש הכורסא הישנה בהחלט יאפשר לכם לשמור פריט ריהוט ישן או אהוב בעל ערך נוסטלגי. חידוש כורסאות או ספות הינה קל ונוח במיוחד, עם רטרו פלורנטין אתם מוזמנים ליהנות מעבודת חידוש של רהיטים ומוצרי רטרו ברמת הגימור הגבוהה ביותר. חברת רטרו פלורנטין, המתמחה בחידוש של רהיטים עתיקים וישנים, תשמח לעמוד לשירותכם ולחדש בעבורכם כל מוצר או חפץ, ובכך להפיח חיים מחודשים באותו פריט ריהוט. אז במקום לזרוק לפח, החידוש הינו אלטרנטיבה כדאית, גם כלכלית וגם עיצובית.


חידוש כורסאות מחירים


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved