וינטג

בשנים האחרונות עיצוב וינטג' הולך וצובר תאוצה בתחומים רבים. לצד ההתפתחות של אופנת וינטג', אביזרים בסגנון וינטג' או כלי נגינה המעוצבים בסטייל של וינטג' ניתן לראות גם עליה מתמדת בשימוש וינטג' גם עבור העיצוב הביתי. יתרה על כך, עיצוב בסגנון וינטג' פופולארי היום גם עבור בתים פרטיים אך גם בעבור בתי עסק, מכוני יופי, מפרות וכיוצא באלה.
פירושו של המושג עיצוב וינטג' הוא למעשה שם מקיף לכל מה שמעוצב בסגנון עתיק. במילים אחרות, וינטג' פירושו עיצוב אותנטי בסגנון שנות החמישים, השישים והשבעים. כתוצאה מכך, שוכנים בין הרהיטים המעוצבים בסגנון וינטג' גם רהיטים עץ מאסיביים, בעלי מראה עתיק שמקורו בשנות החמישים המוקדמות וגם ריהוט צבעוני וקליל, המזכיר את הימים העליזים של שנות השישים. את כל אלו מובילים מעצבים רבים, הן מקצוענים והן חובבניים, על פיהם עיצוב כולל של בית בסגנון וינטאז' יכול להתאים בעת ובעונה אחת גם לחדרי הילדים הצעירים וגם לסלון או פינת אוכל רשמית ומכובדת.
לעיצוב בסגנון וינטג' ייחוד רב וכן יכולת להפוך כל חדר וכל חלל לחגיגה עצובית של ממש. אולי בניגוד לשיטות עיצוב אחרות, וינטג' מתאים גם לבתים קטנים במיוחד וגם לבתים רחבי ידיים.

חברת "רטרו פלורנטין" היא ללא כל ספק אחת החברות המובילות ביותר בארץ לשיווק ומכירה של רהיטי וינטג'. כבר באמצעות אתר האינטרנט של חברת "רטרו פלורנטין" תוכלו להתרשם ממגוון רב של פרטים ולקבל מושג כללי על האפשרויות שעומדות בפנינו מבלי לקום כלל מהכסא. ככלל, תמיד מומלץ לבקר בחנויות רהיטים כאלו ואחרות רק לאחר שגיבשנו החלטה לגבי הסגנון הכללי המבוקש. בשורה התחתונה, כאשר קיבלנו החלטה לעצב בסגנון וינטג', רק פנייה לחברת "רטרו פלורנטין" תבטיח שנצא מרוצים.


הקודם   1 2 3 4 5 6 7 8   הבא

וינטג 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved